Sayısal Loto kazandıran numaralar belli oldu

Sayısal Loto kazandıran numaralar belli oldu, Hafta boyunca kuponları dolduran vatandaşlar göre zengin olma hayali ile Sayısal Loto sonuçlarını bekliyor.

Sayısal Loto kazandıran numaralar belli oldu
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 22:17
Sayısal Loto kazandıran numaralar belli oldu,

Hafta boyunca kuponları dolduran vatandaşlar göre zengin olma hayali ile Sayısal Loto sonuçlarını bekliyor. İkramiye kazanabilmek için 1 ’den 90 ’a değin olan sayılar arasından 6 tanesini seçerek en az 2, maksimum ise 6 adet rakam bilinmesi halinde öbür miktarlarda ikramiye kazanma şansı sunuluyor.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

Milli Piyango kadar bu akşam düzenlenen Çılgın Sayısal Loto ’nun çekiliş sonuçları kesin oldu.

Kazanan numaralar; “36-55-60-64-70 86- Joker 44 – SüperStar 56”


SAYISAL LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR? NASIL OYNANIYOR?

Sayısal Loto ’da yapılan değişikliklerle ayrıca adı keza de oynama sistemi değişti. Yeni adı Çılgın Sayısal Loto olan kısmet oyunu bundan böyle haftada üç gün oynanabilecek. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilen Çılgın Sayısal Loto ’da, her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekiliyor.

Deli Sayısal Loto ’da ikramiye kazanmak için çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 ya da 2 numara doğru tahminde bulunmak gerekiyor. 6 haberdar olan Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanıyor. Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olduğu takdirde ise ikramiye havuzu kazananlar aralarında eşit bölüşüyor.

SAYISAL LOTO ’DA YENİ ÖZELLİK SÜPERSTAR

Süperstar oynamak için Deli Sayısal Loto ’da en az 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.

Deli Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL ’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar ’lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL ’dir.

Yalnızca Süperstar numarasını bildiğin durumda dahi ikramiye kazanırsın

Sayısal Loto kazandıran numaralar belli oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum