Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti

Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti, Ulusal Piyango İdaresi tarafından haftada üç kez gerçekleştirilen talih oyunu tamamen zengin olma gerçek dışı kuran vatandaşlar kuponlarını gözden geçirmek için Sayısal Loto sonuçlarını araştırıyor.

Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 22:52
Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti,

Ulusal Piyango İdaresi tarafından haftada üç kez gerçekleştirilen talih oyunu tamamen zengin olma gerçek dışı kuran vatandaşlar kuponlarını gözden geçirmek için Sayısal Loto sonuçlarını araştırıyor. Sayısal Loto ’da bir atama daha geldi, ikramiye katlanmaya devam ediyor…

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇLARI

12 Ocak Çılgın Sayısal Loto‘nun çekiliş sonuçları, ‘1-9-39-59-64-68- joker 55 – SüperStar 24′ oldu.


ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR? YENİ KURALLAR NELER?

Ulusal Piyango ’nun yenilenen Deli Sayısal Loto oyununda, 90 sayı arasından 6 rakam seçilerek kupon oluşturulabiliyor. aynı zamanda internet üzerinden de oynanan oyunda seri seçme özelliği ile 6 uğurlu rakamı otomatik olarak tesadüfen çift ya da tek sayı şekilde belirlenebiliyor.

Yenilikler arasında bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek şansını arttırmak isteyenler sistem oyununu, çoklu oyun kombinasyonlarını oluşturabiliyor.

Deli Sayısal Loto, online olarak millipiyango.com.tr adresinden ve satmak noktalarından oynanabiliyor.

SAYISAL LOTO ’DA YENİ ÖZELLİK SÜPERSTAR

Süperstar oynamak için Deli Sayısal Loto ’da en düşük 1 kolon oynamak şarttır; SüperStar yalnız başına oynanamaz.

Çılgın Sayılsal Loto kuponu 3 TL iken ekleyeceğin 1 SüperStar numarası 1.5 TL ’dir. Dolayısı ile 1 kolon Süperstar ’lı Çılgın Sayısal Loto kuponu 4,5 TL ’dir.

Sadece Süperstar numarasını bildiğin durumda deha ikramiye kazanırsın

Sayısal Loto'da büyük ikramiye devretti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum