SAVDES-SEN devlet memurlarına sendika faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi

Savunma, Büro ve Destek Hizmetleri Birliği (SAVDES-SEN) genel merkezinden yetkililer, Bursa'da büro, banka ve sigorta şirketlerinin iş kolunda kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan memurları ziyaret ederek sendikal faaliyetler hakkında bilgi verdi.

SAVDES-SEN devlet memurlarına sendika faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 13:26
SAVDES-SEN devlet memurlarına sendika faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Savunma, Büro ve Destek Hizmetleri Sendikası (SAVDES-SEN) genel merkezinden yetkililer, Bursa'da büro, banka ve sigorta şirketlerinin iş kolunda kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan memurları ziyaret ederek, birliğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.
Başkan Yardımcısı Mustafa Kanat ve Yusuf Pehlivan, Bursa Merinos Parkı'ndaki Gölpark Tesisleri'nde üyelerle bir araya geldi. Yetkililer ayrıca Bursa Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy ile Bursa'nın idari, bankacılık ve sigorta dairelerinde görev yapan memurları da ziyaret ederek sendikal faaliyetler hakkında bilgi verdi.
Başkan Yardımcıları Mustafa Kanat ve Yusuf Pehlivan yaptıkları ortak açıklamada, kişisel düşünceleri sınırlamayan bir anlayışla ayrıldıklarını belirterek, "İdeolojik olmayan, katılımı benimseyen, seviyeli bir hak mücadelesi yürütmeyi düşünen, siyasi düşünceden eşit derecede uzak" dedi. hukuktan, hakkaniyetten ve demokrasiden ayrılmadan, üreten ve üreten yeni nesil sendikacılık anlayışıyla üyelerin sesi ve sözü olmayı, örnek bir birlik olmayı hedefliyoruz. Şeffaf ve sorumlu bir yapı ile 22 Temmuz 2013 tarihinde oluşturulan SAVDES-SEN gibi bugün de Milli Savunma Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Genel Güvenlik Komutanlığı "Biz Genel Müdürlüğümüzün yetkili birliğiyiz. Kartlar ve Kartlar Genel Müdürlüğü. Yetkili olduğumuz kurumlarda birçok kazanıma imza atan birliğimiz, Türkiye genelinde büyümeye devam ediyor."
SAVDES-SEN devlet memurlarına sendika faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi
SAVDES-SEN devlet memurlarına sendika faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi

Detaylı bir şekilde, SAVDES-SEN devlet memurlarına sendika faaliyetleriyle ilgili bilgi verdi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum