Sarkıntılık yüzünden ifade verirken bisiklet hırsızlığı yaptığı ortaya çıktı

Sarkıntılık yüzünden ifade verirken bisiklet hırsızlığı yaptığı ortaya çıktı, Gündem Haberleri.

Sarkıntılık yüzünden ifade verirken bisiklet hırsızlığı yaptığı ortaya çıktı
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 11:14
Sarkıntılık yüzünden ifade verirken bisiklet hırsızlığı yaptığı ortaya çıktı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre, Y.P. isimli şahıs, 10 Haziran tarihinde Demokrasi Bulvarında evine gitmekte olan bir kadının yanından bisikletle geçerken lafla sarkıntılık yaptı. Manavgat Güvenlik Müdürlüğü Şelale Polis Merkez Amirliği Suç Araştırma Birimi ekibi kadar emniyet kamerası kayıtlarından kimliği belirlenerek yakalanan Y.P. isimli şüphelinin, 2 bambaşka bisiklet hırsızlığı olayının da faili olduğu belirlendi.

Söz atmak suretiyle sarkıntılık olayının şüphelisi olarak Şelale Polis Merkezine getirilen Y.P.'nin çoğunluğu hırsızlık edinmek üzere 9 ayrı suç kaydı bulunduğu ortaya çıktı.

Cumaya gitmek için hazırlandı, bisikletini uygun bulamadı

Bahçelievler Mahallesi'nde ikamet etmekte olan Satranç Eğitmeni Hüseyin Yazıcı, Cuma namazına gitmek için apartmanın zemin katındaki depoya indiğinde bisikletinin koyduğu yerde olmadığını fark etti. Depoyu iyice arayan Hüseyin Yazıcı, bisikletini bulamayınca 112 Acil Çağrı Merkezine çalıntı ihbarında bulundu.

Polis telsizinden geçilen bisiklet hırsızlığı için olay yerine takım sevk edilirken, Şelale Polis Merkezi'nde lafla sarkıntılık şüphelisi olarak bulunan Y.P., bisikleti gece kendisinin çaldığını ve Bahçelievler Mahallesi'nde yer alan Denetimli Serbestlik Bürosu'nun yandaki apartmanın altına sakladığını itiraf etti. Y.P. hem benzer mahallede bir diğer bisiklet hırsızlığını da gerçekleştirdiğini itiraf ederken, Kasaplar Mahallesi'nde bir evin arkadaki kısmına bırakılan 3 adet bisiklet ile kendisinin ilgisi olmadığını söyledi.

Y.P.'nin itirafının arkasında Denetimli Serbestlik Bürosu yandaki adrese gelen ekipler, bisikleti bularak sahibine teslim etti. Bisikletini kısa sürede teslim bölge Hüseyin Yazıcı, gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı emniyet güçlerine teşekkür etti.

İşlemlerinin tamamlanmasının ardındaki adliyeye sevk edilen Y.P. ise çıkarıldığı mahkeme tarafından adli denetleme şartıyla özgürlük bırakıldı.

Arif Kaplan
 

Sarkıntılık yüzünden ifade verirken bisiklet hırsızlığı yaptığı ortaya çıktı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Sarkıntılık yüzünden ifade verirken bisiklet hırsızlığı yaptığı ortaya çıktı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum