evde masajmasaj istanbul

Sarıyer 'de silah imalathanesine baskın kamerada, Gündem Haberleri

Sarıyer ’de silah imalathanesine baskın kamerada, Sarıyer İlçe Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, gelen ihbar üzerine Refah Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde yer alan boş bir depoya gelen hakim düzenledi.

Sarıyer 'de silah imalathanesine baskın kamerada, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
12 Ekim 2021 - 13:30
Sarıyer ’de silah imalathanesine baskın kamerada,

Sarıyer İlçe Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, gelen ihbar üzerine Refah Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde yer alan boş bir depoya gelen hakim düzenledi. Ekipler yaptığı baskında, kapının ardında silah imalathanesi olduğu ortaya çıkarttı. Gizli tabanca imalathanesinde, sokak çeteleri için tabanca imalatı yaptığı iddia edilen Haluk P. ve S.G. gözaltına alındı.

Sarıyer polisinden silah imalathanesi hakim

Dar depoda yapılan aramalarda, fazla sayıda silah ve silah yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. Gözaltına alınan Haluk P. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Yapılan aramalar ve yer alan silahlar ise kameralara yansıdı.

Doğan Can Cesur - Hasan Zahid Ezim
 

Sarıyer ’de silah imalathanesine baskın kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum