Sarıyer'de motosiklet çalan çete çökertildi

Sarıyer'de motosiklet çalan çete çökertildi, Sarıyer'de Fatih Sultan Mehmet (FSM), Poligon ve Pınar Mahallelerinde geçtiğimiz hafta Cuma günü meydana gelen olaylarda, 3 adet motosiklet çalındı.

Sarıyer'de motosiklet çalan çete çökertildi
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 12:15
Sarıyer'de motosiklet çalan çete çökertildi,

Sarıyer'de Fatih Sultan Mehmet (FSM), Poligon ve Pınar Mahallelerinde geçtiğimiz hafta Cuma günü meydana gelen olaylarda, 3 adet motosiklet çalındı. Hırsızlık olaylarının peşinde vatandaşların şikayeti üzerine Sarıyer İlçe Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği ekipleri harekete geçerek olayların yaşandığı noktalardaki emniyet kamera görüntülerini incelemeye aldı. Yapılan çalışmalar sonucunda 40 tane emniyet kamera görüntüsünü izleyen polis ekipleri, hırsızlık olayını gerçekleştiren kişilerin 3 birey olduğunu ve çaldıkları motorlardan birini Pınar Mahallesi'nde bir sokağa götürdüklerini fark etti.

Sarıyer polisi hırsızları evlerinde yakaladı

Bunun üstüne adrese giden polis ekipleri, çalıntı motosikleti tespit ederek el koyduktan sonradan ikamette oturan ve hırsızlık suçlarından kayıtları bulunan Ali K. yakalandı. Şahıs ifadesinde motosikleti E.B. (15), M.A.A. (14), Y.A.A. (15) ve Ümit K.'nın (18) çaldığını söylemesi üstüne hırsızlar evlerinde kıskıvrak yakalandı. Çaldıkları motosikletlere ise tespitleri yapılarak el konuldu. öte taraftan polis ekiplerinin hırsızlardan birinin aksayarak yürüdüğünü tespit ederek yakaladığı ortaya çıktı.

Hırsızlar tutuklandı

Emniyette işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edilen Ümit K. ile yaşı küçül E.B, M.A.A ve Y.A. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Doğan Can Cesur

Sarıyer'de motosiklet çalan çete çökertildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum