evde masajmasaj istanbul

Sarıyer 'de köpek hırsızlığı kamerada

 Görüntülerde, genç kadının önce sevdiği sonra kucağına alarak gizli bir şekilde yürüdüğü dikkat çekti.

Sarıyer 'de köpek hırsızlığı kamerada
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 10:54

 Görüntülerde, genç kadının önce sevdiği sonra kucağına alarak gizli bir şekilde yürüdüğü dikkat çekti. Olay, 2 Ekim Cumartesi Sarıyer Maslak'ta bulunan lüks bir sitenin önünde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sitenin taksi durağını işleten Ahmet İlçin 2 ay önce yavru bir köpek sahiplendi. Hera isimli köpeğini durağa getiren İlçin, dolaşması için bağımsızlık bıraktı. Bir zaman sonradan köpeğini göremeyen Ahmet İlçin, durağa gelen müşteriye sordu. Müşterinin köpeği bir kadının kucağında gördüğünü söylemesinin üzerine karakola giderek ihbar da bulundu. Kadının köpeği çalma hatıra da saniye saniye kameraya yansıdı. Görüntülerde, genç bir kadının siteden çıktığı, Hera'yı fark edip sevdiği, daha sonra birkaç dakika etrafa bakınarak köpeği kucağına aldığı ve sakince yürüdüğü görüldü.

Köpeğinin üzüntüsünü yaşamış Ahmet İlçin, “ Ben duraktaydım, köpeğimi açık havada hava alması için çıkarmıştım. O ara buralarda oynuyordu ben de içeride kahvaltı yapıyordum. O ara bir kadın geldi içeriye taksi için asistan olmamı istedi. Ben de o ara köpeği etrafımda göremeyince kadına sordum ki ufak bir köpek gördünüz mü civarda? Kadında yukarıda bir bayan köpekle ilgileniyordu dedi. Koşa koşa gittim baktım Hera yoktu. Siteye, güvenliklerine sordum hiç biri görmemişler. Daha Sonra ben siteye haber verdim. Köpeğimle ilgili hırsızlık olduğunu söyledim. Karakola gidip davacı olmamı söylediler. Davacı olduktan sonradan kamera kayıtlarından gördük fakat bir bayan göre çalındığını ayrım ettik. Kadın ilk önce köpeği seviyor sağına soluna bakıyor. Banal bir ilgileniyor. Ondan daha sonra alıp kucaklayıp götürüyor. Hera'yı fazla seviyordum. O çocuğum gibiydi. Yani durağında keza site sakinleri tarafından da fazla sevilen bir köpekti. Fazla üzgünüz bir an önce yetkililer göre bulunmasını istiyoruz” dedi.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum