evde masajmasaj istanbul

Saplantılı aşık olduğu kadının yüzünü kimyasalla yakan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi

Avcılar Merkez Mahallesi'nde 5 Ekim Salı günü yaşanan olayda, Mehmet Y.

Saplantılı aşık olduğu kadının yüzünü kimyasalla yakan şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi
Editör: 15Haber
08 Ekim 2021 - 18:13

Avcılar Merkez Mahallesi'nde 5 Ekim Salı günü yaşanan olayda, Mehmet Y. isimli şahıs, saplantılı bir şekilde aşık olduğu bir gösteri mekanında çalışan Yasemin Uzunçelebi'yi (42) aşkına karşılık bulamayınca korkutma etmiş, daha sonrada kadının evine gece saatlerinde gizli gizli girerek kimyasal madde döküp kaçmıştı.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yanık bölümüne kaldırılan Yasemin Uzunçelebi'nin gözünü kaybettiği ve yüzünün bir bölümündeki yanıkların kemiğe değin eridiği öğrenilmişti.

Yaşanan olayın ardındaki harekete geçen Avcılar Asayiş Büro Amirliği Ekipleri, şahsın kimliğini belirleyerek teknik ve fiziksel peşine düşüp takip başlattı. Kesin Olmayan Mehmet Y.'nin emniyette 16 öbür suçtan kaydının olduğu belirlendi.

Çalışmalarını derinleştiren ekipler, Mehmet Y.'yi Esenyurt Talatpaşa Mahallesi'nde yakalayarak gözaltına aldı. Emniyete işlemleri tamamlanan zanlı sevk edildiği adli makamlar göre ‘öldürmeye teşebbüs' suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Melike İnal
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum