Şanlıurfa'da firari DEAŞ üyesi operasyonla yakalandı , ŞANLIURFA haberleri

Son Dakika ŞANLIURFA haberleri: Şanlıurfa’da terör örgütü DEAŞ’a üye olma suçundan aranan şüpheli, düzenlenen operasyonla yakalandı.

Şanlıurfa'da firari DEAŞ üyesi operasyonla yakalandı
, ŞANLIURFA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:56
Şanlıurfa’da firari DEAŞ üyesi operasyonla yakalandı , ŞANLIURFA haberleri, ŞANLIURFA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Şanlıurfa’da terör örgütü DEAŞ’a üye olma suçundan aranan şüpheli, düzenlenen operasyonla yakalandı.
Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, terör örgütü DEAŞ üyeliğinden aranan R.T.’nin yakalanması için çalışma başlattı. Şüphelinin, Karaköprü ilçesindeki bir ikamete saklandığı bilgisini alan ekipler, operasyon için düğmeye bastı. Düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şüpheli, işlemleri için jandarma komutanlığına götürüldü.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
Şanlıurfa’da firari DEAŞ üyesi operasyonla yakalandı

Detaylı bir şekilde, Şanlıurfa’da firari DEAŞ üyesi operasyonla yakalandı , ŞANLIURFA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ŞANLIURFA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum