Şanlıurfa'da 120 bin lira bulan uzman çavuş parayı sahibine teslim etti

Şanlıurfa'da 120 bin lira bulan uzman çavuş parayı sahibine teslim etti, Gündem Haberleri.

Şanlıurfa'da 120 bin lira bulan uzman çavuş parayı sahibine teslim etti
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 13:14
Şanlıurfa'da 120 bin lira bulan uzman çavuş parayı sahibine teslim etti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Haliliye ilçesinde bankaların bulunduğu bölgeden geçen Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığında görevli uzman çavuş, kaldırımda oturan ve telefonla konuşan bir kişiyi gördü. Oturduğu yerden bir süre daha sonra kalkan kişinin poşetini unuttuğunu gören uzman çavuş, poşeti tedbirlice inceledi. Poşetin içerisinde para olduğunu ayrım eden uzman çavuş, yaptığı araştırma sonucu paranın sahibini bularak teslim etti.

İşçi Hikmet Kaplan, sattığı otomobilinin parasını bankadan çektiğini, o sırada kendisine telefon geldiğini ve kaldırıma oturarak bir vakit konuştuğunu aktardı. Kaplan, "Ailevi sıkıntılarım vardı, annem ve babam hastaydı. Arabamı sattım, bankadan paramı çektim, o anda telefon geldi ve benim dalgınlığıma geldi, paramı orada bıraktım. Daha Sonra paramı kaybettiğimi fark ettim, paramı ararken jandarmamız bizi buldu ve parayı teslim etti. Sağ olsunlar, var olsunlar. Allah onları başımızdan yetersiz etmesin. Hepsine çok teşekkürler. Bu parayla anne ve babamı çare edeceğim" diye konuştu.

Ahmet Kolsuz

Şanlıurfa'da 120 bin lira bulan uzman çavuş parayı sahibine teslim etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Şanlıurfa'da 120 bin lira bulan uzman çavuş parayı sahibine teslim etti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum