Şanlıurfa'da 10 silah ele geçirildi: 14 gözaltı , ŞANLIURFA haberleri

Son Dakika ŞANLIURFA haberleri: Şanlıurfa’da gerçekleştirilen uygulamada, 10 silah ele geçirildi, 14 şüpheli gözaltına alındı.

Şanlıurfa'da 10 silah ele geçirildi: 14 gözaltı
, ŞANLIURFA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:50
Şanlıurfa’da 10 silah ele geçirildi: 14 gözaltı , ŞANLIURFA haberleri, ŞANLIURFA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Şanlıurfa’da gerçekleştirilen uygulamada, 10 silah ele geçirildi, 14 şüpheli gözaltına alındı.
Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Yunus Polis Timleri, kentteki tarihi, turistik bölgeler ile halkın yoğun olduğu alanlarda uygulama gerçekleştirdi. Uygulamada, aralarında çeşitli suçlardan aranan 4 kişinin de bulunduğu 14 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin üzerinde ve adreslerinde yapılan aramalarda, 9 tabanca, 1 tüfek, 64 mermi ve 5 kartuş ele geçirildi. Gözaltına alınan 14 şüpheli işlemleri için emniyete götürüldü.
Olayla ilgili tahkikat sürüyor.

Detaylı bir şekilde, Şanlıurfa’da 10 silah ele geçirildi: 14 gözaltı , ŞANLIURFA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ŞANLIURFA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum