Saniyeler içinde telefonu çaldı; o anlar kameralara yansıdı

Saniyeler içinde telefonu çaldı; o anlar kameralara yansıdı, Olay, dün öğle saatlerinde Esenyurt Örnek Mahallesi'nde yaşandı.

Saniyeler içinde telefonu çaldı; o anlar kameralara yansıdı
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 09:56
Saniyeler içinde telefonu çaldı; o anlar kameralara yansıdı,

Olay, dün öğle saatlerinde Esenyurt Örnek Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye takriben, bir kişi, sokak üzerindeki gözüne kestirdiği dükkanları gözetlemeye başladı. Temizleme ürünleri satan bir esnafın deposuna araç gereç indirmesini fırsat bilen hırsız, vakit kaybetmeden işe koyuldu. Girdiği dükkanda tezgahın üzerinde telefon olduğunu görebilen hırsız, dükkanda başka kimsenin olup olmadığını teftiş ettikten daha sonra telefonu çalarak kayıplara karıştı. Olaydan dakikalar daha sonra telefonun çalındığını gören esnaf durumu hemen yetkililere haber verirken, polis olayla ilgili inceleme başlattı. Yaşanan o hırsızlık anları ise iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

“İhtiyacın varsa gelip isteyebilirsin”

Yaşanan hırsızlığı anlatan esnaf Tarık Koç, “İçeride işlerim vardı. Kolileri altında bulunan depoya indiriyordum. Depoya indiğim o 15-20 saniye içerisinde şahıs dükkana girip etrafı kolaçan etmiş. Kimsenin olmadığını görünce ise tezgahın üzerindeki telefonu çalarak kaçmış. Sabah 9'dan 10'a kadar buralarda gezmiş. Esnaf arkadaşlar şahsı etrafı incelerken görmüş. Bağlı benim aşağı inmemi fırsat ukala. Yazık yani, kendine yazık. Cezaevi fena bir yer. Üç kuruş için şerefinden, haysiyetinden imtiyaz vermesine lüzum değil. İhtiyacı varsa gelip isteyebilir, vermezse o onun sorunu” dedi.

Hakan Polat - Erdal Can İçelli
 

Saniyeler içinde telefonu çaldı; o anlar kameralara yansıdı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum