evde masajmasaj istanbul

Sancaktepe 'de yabancı uyruklu kâğıt toplayıcılarına operasyon

Operasyona Sancaktepe İlçe Güvenlik Müdürlüğü, Çevik Güç Şube Müdürlüğü, Özel Harekât Şube Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri de takviye verdi. Mevzuata aykırı ve sağlığa zararlı koşullarda faaliyet gösteren atık birleştirme ve ayırma işlemi yapılan 36 bambaşka adr.

Sancaktepe 'de yabancı uyruklu kâğıt toplayıcılarına operasyon
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 08:28

Operasyona Sancaktepe İlçe Güvenlik Müdürlüğü, Çevik Güç Şube Müdürlüğü, Özel Harekât Şube Müdürlüğü ve Zabıta ekipleri de takviye verdi.

Mevzuata aykırı ve sağlığa zararlı koşullarda faaliyet gösteren atık birleştirme ve ayırma işlemi yapılan 36 bambaşka adrese eş zamanlı operasyon yapıldı. Evvelden belirlenen kâğıt toplama merkezlerine giren polis ekipleri, Türkiye'ye yasa dışı yollarla girdiği belirlenen fazla sayıda tanıdık olmayan uyruklu kâğıt toplayıcısını gözaltına aldı. Polis ekipleri, kişilerin kaldığı adres ve kâğıt topladıkları alanlarda arama yaptı. Aramalarda ele geçirilen malzemelere Zabıta ekipleri el koydu.

Çok sayıda nezaret yapıldı

Kimlik tespiti yapılan kâğıt toplatıcıları üst araması yapılmasının ardındaki otobüs ve minibüslere bindirilen şahıslar, sağlık durumu kontrolünden geçirildi. Sağlık Durumu kontrolünün ardındaki Tuzla'da yer alan İstanbul İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezi'ne götürüldü. Buradaki işlemler arkasında kişilerin sınır dışı edileceği belirtildi.

Muharrem Çam
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum