Samsunspor'da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı

SAMSUN (İHA) - Samsunspor, kadrosundaki 12 futbolcunun lisansını vermedi. Lisansı verilmeyen oyuncular arasında kadroda yer alan Tomane Mendes, Zeki Yavru ve Berk Taşkın gibi isimler de yer aldı.

Samsunspor'da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:59
Samsunspor’da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: SAMSUN (İHA) - Samsunspor, kadrosundaki 12 futbolcunun lisansını vermedi. Lisansı verilmeyen oyuncular arasında kadroda yer alan Tomane Mendes, Zeki Yavru ve Berk Taşkın gibi isimler de yer aldı.
Spor Toto 1. Lig takımlarından Samsunspor, yaz transfer sezonunda şu ana kadar 15 oyuncu transfer etti ve 14 oyuncu ile yollarını ayırdı. 5 yıldır her sezon başında kadrosunu "sıfırdan" yeniden yapılandıran kırmızı-beyazlılar arasında, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) kadrosunda bu sezon lisansları iptal edilen ve oynamaya hazır 27 futbolcu bulunuyor. Karadeniz temsilcisi, takımında sözleşmeli oyuncu olan 12 oyuncunun lisansını henüz vermedi.

Tomane, Berk Taşkın ve Zeki Puppy'nin ruhsatları verilmedi.
İsmi sık sık transfer dedikodularına karışan forvet Tomane Mendes, yeni transfer Zeki Yavru ve takımın dört stoperinden Berk Taşkın henüz serbest bırakılmadı. Bu oyuncuların yanı sıra yeni sezonun takım planlamasında dikkate alınmayan Sheldon Bateau, Melih Altıkulaç, Semih Altıkulaç, Amir Emin Arlı, Erald Cinari, Furkan Fehmi Güneş, Ensar Arslan, Elhadj Bah ve Ismael Diomande ise kadroya alınmadı. işten.

27 oyuncu görevden alındı
Kırmızı-beyazlıların görevden aldığı 27 futbolcu şöyle:
Jakup Szumski, Aykut Özer, Alp Tutar, Ali Taha Demir, Atakan Mert Özdemir, Alim Öztürk, Yusuf Abdioğlu, Soner Gönül, Mücahid Albayrak, Ali Ülgen, Osman Çelik, Hasan Kılıç, Celil Yüksel, Yusuf Emre Gültekin, Cihan Kahraman, Fernando Boldrin , Moryke Fofana, Şener Kaya, Aryvdas Novikovas, Polat Yaldır, Yusuf Ensar Poyrazlı, Kadeem Harris, Gaetan Laura, Ahmet Sagat, Emir Hakan Patan ve Muhammet Ali Özbaskıcı.
Futbol geliştirme direktörü Batu Kaplan, lisansı verilmeyen oyunculardan Tomane Mendes'in lisansının bu hafta başında verileceğini söyledi.
Samsunspor’da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı
Samsunspor’da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı
Samsunspor’da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı
Samsunspor’da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı

Detaylı bir şekilde, Samsunspor’da 12 futbolcunun lisansı çıkartılmadı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum