Samsun'da 48 bin dal doldurulmuş makaron ele geçirildi , SAMSUN haberleri

Son Dakika SAMSUN haberleri: Samsun’da polis tarafından bir araçta yapılan aramada 48 bin dal doldurulmuş makaron ele geçirildi.

Samsun'da 48 bin dal doldurulmuş makaron ele geçirildi
, SAMSUN haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 19:39
Samsun’da 48 bin dal doldurulmuş makaron ele geçirildi , SAMSUN haberleri, SAMSUN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Samsun’da polis tarafından bir araçta yapılan aramada 48 bin dal doldurulmuş makaron ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri kaçakçılık konularına giren suçlarla mücadele kapsamında yaptıkları takip ve çalışmalar doğrultusunda Atakum ilçesi Mimarsinan Mahallesi’nde bir araçta arama yaptı. Yapılan aramada 48 bin dal doldurulmuş makaron sigara ele geçirildi. Olayla ilgili şüpheli M.G. hakkında 5607 sayılı yasaya muhalefet suçundan yasal işlem başlatıldı.
Samsun’da 48 bin dal doldurulmuş makaron ele geçirildi

Detaylı bir şekilde, Samsun’da 48 bin dal doldurulmuş makaron ele geçirildi , SAMSUN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. SAMSUN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum