Salıncağa binen iki genç kız, 'çakmak' isteyen şahsa olmadığını söyleyince darp edildi

Salıncağa binen iki genç kız, 'çakmak' isteyen şahsa olmadığını söyleyince darp edildi, Gündem Haberleri.

Salıncağa binen iki genç kız, 'çakmak' isteyen şahsa olmadığını söyleyince darp edildi
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 10:57
Salıncağa binen iki genç kız, 'çakmak' isteyen şahsa olmadığını söyleyince darp edildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Elif Dağdelen ve Ada isimli arkadaşı, geçtiğimiz Cuma günü akşam saatlerinde Konyaaltı Sahili'ne geldi. Bir vakit sahilde yürüyüş yapan iki arkadaş salıncağa bindikleri sırada yanlarına tanımadıkları bir şahıs geldi. Kızlardan, ‘çakmak' isteyen kişi, 'çakmağın olmadığı' cevabını alınca güya ısrarlarına devam etti. Kızların gitmesini söylemesi üzerine şahıs, ayağa kalkan Elif Dağdelen'in burnuna içten kafa attı. Acı içinde yere düşen Dağdelen'in takviye çığlıkları üzerine kaçan şüpheli yakalandı. Burnunda kayma olan ve tampon yapılan Dağdelen, aldığı raporun arkasında şahıstan şikayetçi oldu. Polis şüpheliyi tutmak için çalışma başlattı.

Durum sonrası yaşananlar cep telefonu kamerasında

Olay sonrası yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Kızların, "Şikayetçiyim salmayın onu salıncakta sallanırken yanıma geldi. 'Siz bana ne için vurdunuz?' Iyi Anlamak yok dedim bana vurdunuz. Bu size ders olsun bir daha hiçbir kıza laf atmayın. Bana canım falan demeyin" dediği, şahsın ise "Senle bir alıp veremediğim yok benim. Böyle dayak yemedim, vurup durmayın memur gelsin alsın beni vurmayın" dediği anlar kameralara yansıdı.

"'Lütfen gider misiniz' dememle birlikte burnuma kafa attı"

Geçtiğimiz Cuma akşamı kız arkadaşı ile Konyaaltı Sahili'ne vakit geçirmeye geldiklerini anlatan Elif Dağdelen, “Salıncakta sallanmaya başladık. Bir zaman sonra hiç tanımadığımız bir birey yanıma gelip 'çakmak' istedi. Çakmağımızın olmadığını söyledik. Ondan daha sonra bize, 'Peki ben bu sigaramı nasıl yakacağım' dedi. Biz de bizim sorunumuzun olmadığını ve gitmesini istedik. rahatsız edici şekilde gülümsedi. Sonra salıncaktan ayağa kalktım, 'Lütfen gider misiniz' dememle birlikte burnuma kafa attı. Arkasından koşmaya başladı. Peşinde koşan arkadaşım şahsı yakaladı. Bu olayı gören vatandaşlar şahsı darp etti” dedi.

"Darp raporu aldık ve kişi hakkında davacı olduk"

Acı içinde kalması sebebiyle derhal hastaneye gittiklerini dile getiren Dağdelen, “Burnumda kayma oluşmuş, çok şükür kırık değil. İki gün tampon takılı kaldı. Bugün çıkarttık, darp raporu aldık ve şahıs hakkında şikayetçi olduk” diye konuştu.

"Tek amacımız salıncakta sallanmaktı"

Sadece iki genç kız olarak sahilde süre geçmek istediklerinin altını çizen Dağdelen, “Arkadaşımla sıcacık bir şekilde dolaşamadık. Tek amacımız salıncakta sallanıp azıcık sonradan evimize gitmekti. Biz kız kıza sıcacık bir şekilde gezemeyecek miyiz? Bizi rahatsız ediyorlar, istediği cevabı alamayınca darp ediyorlar" dedi.

"Tedirginiz"

Elif Dağdelen'in yanındaki arkadaşı Ada ise, “Salıncak binmeyi fazla seviyorum. Arkadaşıma rica ettim. Kavramak isteyen bir kişi geldi. Rahatsız etmeye başladı ve gitmesini istedik. İstediğini alamayınca arkadaşımı darp etti. Bana da elinin tersiyle vurdu. Çevredeki millet şahsa müdahale etti. Raporlarımızı alıp şikayetçi olduk. Parka gitmeye artık korkuyoruz. Benzer olayları yaşar mıyız diye tedirginiz” ifadelerine yer verdi.

İsa Akar - Ertuğrul Gün
 

Salıncağa binen iki genç kız, 'çakmak' isteyen şahsa olmadığını söyleyince darp edildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Salıncağa binen iki genç kız, 'çakmak' isteyen şahsa olmadığını söyleyince darp edildi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum