Salca bidonu içinde uyuşturucu sevkiyatı 'Nina 'dan kaçmadı: 2 gözaltı

Salca bidonu içinde uyuşturucu sevkiyatı ‘Nina ’dan kaçmadı: 2 gözaltı, Gündem Haberleri.

Salca bidonu içinde uyuşturucu sevkiyatı 'Nina 'dan kaçmadı: 2 gözaltı
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 13:48
Salca bidonu içinde uyuşturucu sevkiyatı ‘Nina ’dan kaçmadı: 2 gözaltı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube ekipleri göre il genelinde meydana gelebilecek her türlü uyuşturucu madde kullanımı, ticareti ve sevkiyatının önlenmesine karşın olarak Elazığ Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde incelemeler sürüyor. Bu çerçevede yürütülen çalışmalar esnasında il merkezinde şüpheli görülen bir araç, ekipler göre durduruldu. Yapılan birincil incelemelerde 2 parça halinde 21.49 gram metamfetamin maddesi ile 5 adet ecstasy ilaç ele geçirildi. Araçta bulunan şüpheliler G.S. (28) ve B.D. (46) gözaltına alındı. Ardından dedektör köpek Nina ile yapılan aramada salça bidonu içerisine zulalanmış vaziyette 1 parça halinde 100 gram metamfetamin maddesi ve bin 988 adet ecstasy hap bulundu.

İl Güvenlik Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan şüpheliler, ‘Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.

Kamil Can Kılıç

Salca bidonu içinde uyuşturucu sevkiyatı ‘Nina ’dan kaçmadı: 2 gözaltı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Salca bidonu içinde uyuşturucu sevkiyatı ‘Nina ’dan kaçmadı: 2 gözaltı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum