Sakarya'dan Ağrı'ya 5 proje

Kardeş belediye kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Ağrı'nın Taşlıçay İlçe Belediyesi 5 projeye imza attı.

Sakarya'dan Ağrı'ya 5 proje
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 16:47
Sakarya’dan Ağrı’ya 5 proje, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kardeş belediye kapsamında Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Ağrı'nın Taşlıçay İlçe Belediyesi 5 projeye imza attı.
Ağrı Ahmedi Hani Havalimanı'nda Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir tarafından karşılanan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve heyeti ilçede incelemelerde bulundu.
Taşlıçay ilçesini ziyaretinin ardından Balıkgöl'de incelemelerde bulunan Yüce, bölgenin turizmde yerini alması için buradaki projelere destek vereceklerini açıkladı.
Bununla ilgili açıklamalarda bulunan Taşlıçay Belediye Başkanı İsmet Taşdemir, kardeş belediye, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve heyetine desteklerinden dolayı teşekkür ederek, sözlerini şöyle sürdürdü;
"Kardeş belediyemiz Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce ilçemizi ziyaret ederek ilçe merkezinde yapılacak hizmetlerin vatandaşlarımıza müjdesini verdi. değerli belediye başkanımız sadece gönül bağı kurmakla kalmadı, mahallemizin, insanımızın ihtiyacı olan çok önemli konuları da tespit etti. merkezi, çok amaçlı çocuk oyun alanı, ilçemiz için gerekli olan 10.000.000 metre kilitli parkeyi Balıkgöl'ü de ziyaret ederek, turizme nasıl katkı sağlayacağını planlayacağını, Balıkgöl'ü Türkiye'nin turizmine kazandırmak için iş birliği yapacaklarını söyledi. Türkiye, ilimiz ve ilçemiz. Bu gönül köprüsünün temellerini Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Sakarya Büyükşehir Belediyesi atmıştır. İlçemiz adına başkanımızı görmeye gelen çalışma ekibi çalışma arkadaşlarına ve değerli eşine teşekkürlerimizi sunarız.Bugün ilçemize büyük hizmetlerin müjdesi verildi. Kardeş belediyemize, kardeşimize, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce'ye teşekkür eder, ilçem adına şükranlarımı sunar, saygılarımı sunarım."
Sakarya’dan Ağrı’ya 5 proje
Sakarya’dan Ağrı’ya 5 proje
Sakarya’dan Ağrı’ya 5 proje
Sakarya’dan Ağrı’ya 5 proje

Detaylı bir şekilde, Sakarya’dan Ağrı’ya 5 proje başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum