Sakarya'da jandarma suça geçit vermiyor

Sakarya'nın Hendek ilçesinde jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği uyuşturucuyla mücadele operasyonunda 1 kilogram kenevir otu ve 40 kenevir kökü ele geçirildi. Arifiye ilçesinde trafik kontrolü sırasında bir araca ruhsatsız 3 tabanca takıldı.

Sakarya'da jandarma suça geçit vermiyor
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:14
Sakarya’da jandarma suça geçit vermiyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sakarya'nın Hendek ilçesinde jandarma ekiplerinin gerçekleştirdiği uyuşturucuyla mücadele operasyonunda 1 kilogram kenevir otu ve 40 kenevir kökü ele geçirildi. Arifiye ilçesinde trafik kontrolü sırasında bir araca ruhsatsız 3 tabanca takıldı.
Jandarma ekipleri, Hendek ilçesi Çamlıca ilçesi H.Ç. ve SB, özel ev ve bahçelerde uyuşturucu operasyonu düzenledi. İl Jandarma Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi, Hendek İlçe Jandarma Komutanlığı ve Narkotik Köpek Unsuru ekipleri tarafından yapılan aramalarda 1 kilo kenevir ve 40 kenevir kökü ele geçirildi.
Öte yandan Arifiye ilçesine bağlı Mollaköy ilçesi Göletler bölgesinde yapılan yol kontrolü sırasında OB olarak adlandırılan araç jandarma ekipleri tarafından durduruldu. Araçta yapılan aramaların ardından ruhsatsız 3 tabanca ele geçirildi.
Sakarya’da jandarma suça geçit vermiyor
Sakarya’da jandarma suça geçit vermiyor

Detaylı bir şekilde, Sakarya’da jandarma suça geçit vermiyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum