Şahin'den okula başlayacak öğrenci ve velilerine müjdeli haber

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep'te ilkokul 1. sınıfa başlayacak 75 bin öğrencinin çanta ve kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanacağını duyurdu.

Şahin'den okula başlayacak öğrenci ve velilerine müjdeli haber
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:49
Şahin’den okula başlayacak öğrenci ve velilerine müjdeli haber, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep'te ilkokul 1. sınıfa başlayacak 75 bin öğrencinin çanta ve kırtasiye ihtiyaçlarının karşılanacağını duyurdu.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, 2022-2023 eğitim öğretim yılında Gaziantep'te ilkokul 1. sınıfa başlayacak 75 bin öğrencinin bu dönemde çanta ve kırtasiye ihtiyaçlarını da karşılayacağını söyledi.
“Eğitim şehri Gaziantep hedefine hızla ilerliyoruz”
Fatma Şahin, ilkokul öğrencilerine verdiği destekle ilgili yaptığı açıklamada, Gaziantep'in "eğitim şehri" olma hedefine hızla ilerlediğini belirterek, "Buradaki en büyük paydaşımız milli eğitim müdürümüz, öğretmenlerimiz. ve meslektaşlarımız.. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi olarak ilkokula başlayan tüm çocuklarımızın, 75.000 çocuğumuzun çantasını ve bir ilkokul çocuğunun ihtiyacı olan kırtasiye, defter, silgi, kurşun kalem, suluboya, çizim kitabını koyacağız. okulların açıldığı gün çocukların okula gittiği gün Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin çantası onları karşılayacaktır Eğitim Şehri Gaziantep yeni eğitim dönemimizin hayırlı olmasını diler, anne babalarımızı ve tüm eğitim camiasını saygıyla selamlıyorum. toplum.
“Okulun açıldığı ilk gün çanta ve içindeki kırtasiye malzemelerini sıralara bırakacağız”
Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe, “Tabii ki bu yıl birinci sınıfa başlayacak çocuklarımız için tatlı bir telaşımız olacak. Kırtasiye çantaları gibi şeyler için endişelenmenize gerek yok. Bunların hepsini Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin sağladı. Bu 75.000 çantayı ve içindeki kırtasiye malzemelerini okulların açıldığı ilk gün sıralara bırakacağız. Çocuklarımız eşyalarıyla evlerine gidecekler” dedi.
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin Gaziantep'in tüm merkez ve ilçe okullarında 75.000 birinci sınıf öğrencisine hediye edeceği okul çantasında 12 adet suluboya, 6 adet kara kalem, silgi, kalemtıraş, kurşun kalem kutusu, 12 adet renkli kurşun kalem, A5 kareli defter, güzel yazı defteri, A5 çizgili okul defteri, resim albümü, A4 kare defter, A4 çizgili okul defteri, 12 renk alçı boya, üçlü kırmızı kurşun kalem 5 Eylül'de öğrencilerin sıralarında olacak.
Şahin’den okula başlayacak öğrenci ve velilerine müjdeli haber
Şahin’den okula başlayacak öğrenci ve velilerine müjdeli haber
Şahin’den okula başlayacak öğrenci ve velilerine müjdeli haber

Detaylı bir şekilde, Şahin’den okula başlayacak öğrenci ve velilerine müjdeli haber başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum