Rüzgarın kopardığı beton parçalarından saniyelerle kurtuldular

Rüzgarın kopardığı beton parçalarından saniyelerle kurtuldular, Gündem Haberleri.

Rüzgarın kopardığı beton parçalarından saniyelerle kurtuldular
Editör: 15Haber
12 Mayıs 2022 - 09:51
Rüzgarın kopardığı beton parçalarından saniyelerle kurtuldular, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, Merkezefendi ilçesine Saraylar Mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere kadar; şehir halkı merkezinde etkili olan fırtına 2. Ticari Yolda bulunan bir meslek hanının çatı kısmından beton parçalarının kopmasına niçin oldu. Büyük bir sesle parçaların yere düşmesiyle etrafa koşuşan vatandaşların oluşturduğu panik sonrası bölgede yer alan güvenlik güçleri tedbir almaya başladı.

ara sıra kopan büyük parçaların peşinde yol tamamen trafiğe kapatılarak araç geçişine izin verilmedi. Etkisini adamakıllı artıran fırtına sonrası emniyet önlemlerini artıran ekipler, çalışmalarını tamamlayarak yolu tekrardan trafiğe açtı. Yoğunluğun oluştuğu bölgede vatandaşlar nefret dolu gözlerle o anları izledi.

“Fazla şamatalı bir ses geldi”

İlk ilk kez ne olduğunu anlayamadıklarını gösteren Adem Arkan, “Sıvanın kurumuş olması ve eski olmasıyla birlikte rüzgarında etki etmesi düşmesine sebep oldu. Normalde fazla fazla bir rüzgar yoktu lakin eski bina olduğu için düştü. Biz de burada çalışıyoruz. Yüksek bir ses duyduk ve baktık insanlar kaçışıyor. Bizde ilk ilk olarak olayı anlayamadık. Ondan sonradan polis ve itfaiye ekiplerini aradık ve gelip müdahale ettiler” dedi.

Panik anı kamerada

öte taraftan parçaların düşmesiyle oluşan panik hatıra bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde bir gurubun ilerlerken parçanın düşmesiyle nefret batmış anlar yaşayarak kaçması ve oluşan yoğunluk yer alıyor.

Eren Elyesa Polat - Atilla Özer
 

Rüzgarın kopardığı beton parçalarından saniyelerle kurtuldular, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum