Rus kulübüyle anlaşan Rybus, Polonya'nın kadrosundan çıkarıldı

Rus kulübüyle anlaşan Rybus, Polonya'nın kadrosundan çıkarıldı, Spor Haberleri.

Rus kulübüyle anlaşan Rybus, Polonya'nın kadrosundan çıkarıldı
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 01:28
Rus kulübüyle anlaşan Rybus, Polonya'nın kadrosundan çıkarıldı, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Polonya Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya kadar, A ulusal takım teknik direktörü Czeslaw Michniewicz, Polonya formasını 66 defa giyen Rybus'la konuşarak, mevcut kulübünden dolayı kendisini eylül ayındaki kampa çağırmayacağı ve 2022 FIFA Dünya Kupası kadrosuna almayacağı bilgisini verdi.

Spartak Moskova, 2017'den 2022 yazına dek bir diğer Rus kulübü Lokomotiv Moskova'da oynayan 32 yaşındaki sol beki, bonservis bedelsiz kadrosuna katmıştı.

NATO üyesi Polonya'nın futbol federasyonu, Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısı sonrası 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri play-off turnuvasında eşleştikleri Rusya Ulusal Takımı ile sahaya çıkmayı reddetmişti.

Polonya Ulusal Takımı, FIFA ve UEFA'nın Rus kulüpleri ve ulusal takımlarını ikinci bir duyuruya değin organizasyonlarından men etmesinin arkasından hükmen galip sayılmıştı.

KAYNAK: AA Rus kulübüyle anlaşan Rybus, Polonya'nın kadrosundan çıkarıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Rus kulübüyle anlaşan Rybus, Polonya'nın kadrosundan çıkarıldı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum