evde masajmasaj istanbul

RNB-Pop'un parlayan yıldızı Güneş Trakya Rap Festivali 'nde

RNB-Pop'un parlayan yıldızı Güneş Trakya Rap Festivali ’nde, Türkiye ’de RnB-Pop müziğe yepyeni bir sound getiren Güneş, kendi alanında ayrım yaratmayı sürüdürüyor.  09 Ekim Cumartesi tarihinde Edirne Bade Kır Bahçesi'nde Güneş'in sahne alacağı Trakya Rap Festivali

RNB-Pop'un parlayan yıldızı Güneş Trakya Rap Festivali 'nde
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 23:55
RNB-Pop'un parlayan yıldızı Güneş Trakya Rap Festivali ’nde,

Türkiye ’de RnB-Pop müziğe yepyeni bir sound getiren Güneş, kendi alanında ayrım yaratmayı sürüdürüyor.  09 Ekim Cumartesi tarihinde Edirne Bade Kır Bahçesi'nde Güneş'in sahne alacağı Trakya Rap Festivali ’nde Sagopa Kajmer, Işveren, Sefo ve Ati 242 de performans sergileyecek. Başarılı genç şarkıcı için dinleyenleri ve sevenleri, bilhassa koronavirüs sebebiyle verilen aranın arkasından Güneş ’i izleme imkanını elde edecek.

 

Güneş Hakkında:
 
Ses tellerini kullanmaya başladığından beri müzikle iç içe olan Güneş, 01 Aralık 1999 tarihinde İstanbul ’da dünyaya geldi. Müziğe genç yaşlardan itibaren alaka duyan Güneş, 9 yaşından beri şarkı yazıyor. M.O.B Entertainment ailesinin yükselen bayan sanatçısı Güneş 2020 yılı için planlanan 4 single çalışmasıyla kariyer basamaklarını an be an tırmandı. Hala, Yola Koyul, Yüreğimde Taşıyorum ve Kayboldum ile editörler kadar uyarı çekmeyi başaran Güneş, son çalışması Dua ile Viral listelerde yerini aldı. Türkiye ’de RnB-Pop müziğe yepyeni bir sound getirmeyi hedefleyen Güneş, müzikle daha artı insana ulaşıp, kalplere dokunup, daha fazla değişime sebep olmak istiyor. 2021 yılı için çalışmalarına başlayan genç artist bu yıl sıkça adından söz ettirecek gibi gözüküyor.

RNB-Pop'un parlayan yıldızı Güneş Trakya Rap Festivali ’nde, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum