Rizelilerden balonla uzaya çay gönderme denemesi

Rizelilerden balonla uzaya çay gönderme denemesi, Gündem Haberleri.

Rizelilerden balonla uzaya çay gönderme denemesi
Editör: 15Haber
26 Mayıs 2022 - 00:57
Rizelilerden balonla uzaya çay gönderme denemesi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yenikapı Etkinlik Alanı ’nda saat 19.00 ’da düzenlenen törenle başlatılan etkinliğe, AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Rize Valisi Kemal Çeber ve Rize Belediye Başkanı Rahmi Metin ’in yanı sıra Rize ve İstanbul ’dan çok sayıda belediye başkanı katıldı.

AK PARTİ ’NİN 20 YILDA NELER YAPTIĞINI BAKMAK İÇİN RİZE ’YE BAKMAK YETERLİ

AKP Genel Başkan Yardımcısı Hayati Printer başlangıç konuşmasında “AK Parti ’nin 20 yılda neler yaptığını görmek için Rize ’ye bakmak tatmin edici. Türkiye ’yi tamamen değiştirdik, dönüştürdük. Rize ’deki mutasyon her ilde mevcut. Bu dönüşüm için kuvvetli bir önderlik lüzumlu. Öncü gerekli. İmkânları akılcı uygulamak lüzumlu. Terlemek lazım. Bizler gece-gündüz demeden liderimiz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde ter dökerek, koşarak, milletin dertleriyle dertleniyoruz” dedi.

BALONU GÖKYÜZÜNE SALDILAR

Program sonunda GPS takılı bir akarsu torbası helyum balonuyla gökyüzüne salındı. Gökyüzüne dürüst çıktıktan sonradan stratosfer tabakasında patlaması beklenen balona ast platform, çaylarla birlikte paraşütle baştan yeryüzüne inecek. Nehir dolu platformun nereye düşeceği ise cihazla peşine düşüp takip edilecek. (DHA)

Rizelilerden balonla uzaya çay gönderme denemesi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Rizelilerden balonla uzaya çay gönderme denemesi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum