Rektörü Özölçer'den Adalet Bakan Yardımcılarına hediye , ZONGULDAK haberleri

Son Dakika ZONGULDAK haberleri: Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i bugün Adalet Bakan Yardımcıları Hasan Yılmaz ve Yakup Moğul ziyarette bulundu.

Rektörü Özölçer'den Adalet Bakan Yardımcılarına hediye
, ZONGULDAK haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 21:57
Rektörü Özölçer’den Adalet Bakan Yardımcılarına hediye , ZONGULDAK haberleri, ZONGULDAK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektör Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i bugün Adalet Bakan Yardımcıları Hasan Yılmaz ve Yakup Moğul ziyarette bulundu.

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile birlikte bugün Zonguldak Dedeman Otel’de gerçekleşen 1. Bölgesel TİHEK Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu toplantısına katılan Bakan Yardımcıları Hasan Yılmaz ve Yakup Moğul’a, üniversitede gerçekleştirdikleri ziyarette Zonguldak Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan ve Adli Yargı ve Adalet Komisyonu Başkanı Ercan Kumhak eşlik etti.
BEÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer ile Rektör Yard. Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu ve Prof. Dr. Bekir Hakan Bakkal protokolü karşılayarak görüşme sağladı. Görüşmeden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Rektör Özölçer, Adalet Bakanı Yardımcıları Hasan Yılmaz ve Yakup Moğul’a Devrek Baston Uygulama ve Araştırma Merkezinde üretilmiş olan asa ile Uzun Mehmet heykelini simgeleyen cam plaket hediye etti.
Rektör Özölçer’e nezaketinden ötürü teşekkür eden Bakan Yardımcıları Hasan Yılmaz ve Yakup Moğul, kendilerine görevinde başarılar diledi.
Rektörü Özölçer’den Adalet Bakan Yardımcılarına hediye

Detaylı bir şekilde, Rektörü Özölçer’den Adalet Bakan Yardımcılarına hediye , ZONGULDAK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ZONGULDAK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum