Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, lise öğretmenleri Ahmet Kılınç ve Necmettin Tavşanlı’nın öğretmenler günlerini kutlayarak çiçek takdim etti.

Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 14:26
Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fuat Erdal, lise öğretmenleri Ahmet Kılınç ve Necmettin Tavşanlı’nın öğretmenler günlerini kutlayarak çiçek takdim etti.
Öğretmenleriyle bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getiren Rektör Erdal, “Kıymetli öğretmenlerimle bugün burada birlikte olmaktan çok memnunum. Öğretmenlerimizin, çok kutsal ve çok önemli bir görev üstlendiğinin düşünüyorum. Bilgili, görgülü ve duyarlı gelecek nesiller yetiştirmek ve sürdürülebilir bir dünya bırakmak için öğretmenlerimiz her zaman bizlere yol gösterici olmuştur. Çocuk ve gençlerimizin başarılı, mutlu ve üretken insanlar olabilmeleri, toplumun şekillendirilmesi öğretmenlerimiz sayesinde mümkün olmaktadır. Hayatımız ve geleceğimiz üzerinde bu denli büyük etkileri olan öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun.” dedi.

İÇEM ile ve Kreş ve Gündüz Bakımevi de unutulmadı
Daha sonra İşitme Engelli Çocuklar Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi (İÇEM) ve Kreş ve Gündüz Bakımevini ziyaret ederek öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Rektör Erdal sınıfları ziyaret ederek öğretmenlere çiçek takdim etti. Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Rektör Erdal girdiği sınıflarda öğrencilerle de sohbet etti. Rektör Erdal’ın öğretmenler ve öğrencilerle sohbet ettiği ve fotoğraf çekildiği ziyarette Anadolu Üniversitesi Genel Sekreteri Prof. Dr. Selami Sezgin ve Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Galip Özsarı’da yer aldı.
Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi
Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi
Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi
Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi
Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi

Detaylı bir şekilde, Rektör Erdal lise öğretmenleriyle bir araya geldi , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum