Rekortmenler bu şenlikte bir araya gelecek

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları Şenliği 10 Ağustos Çarşamba günü saat 19.30'da Alpaslan semtinde gerçekleşecek.

Rekortmenler bu şenlikte bir araya gelecek
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:42
Rekortmenler bu şenlikte bir araya gelecek, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Merkezefendi Belediyesi tarafından ilk kez düzenlenecek olan Yaz Spor Okulları Şenliği 10 Ağustos Çarşamba günü saat 19.30'da Alpaslan semtinde gerçekleşecek.

Merkezefendi Belediyesi'nin yaz spor okulları öğrencilerine yönelik düzenlediği spor etkinliklerinin yer alacağı ve şahsiyetlerin yer alacağı festival, Alpaslan'ın spor tesisinde yapılacak. Kursiyerlerin eğlenceli vakit geçireceği etkinlikte Türkiye Futbol ve Serbest Stil Basketbol Şampiyonları, Türkiye ve Avrupa Break Dance Şampiyonları, Guinnes Dünya Rekorları Sahipleri, bayrak adamları, illüzyon gösterisi, Ozan Ozanca konseri, çocuk oyun grupları ve ödül- kazanan şampiyonlar. yarışmalar.

Yaz Spor Okulları Festivali Talented You finalistleri Ufuk Güven ve Erkan Yetim'in futbol gösterisi ile başlayacak. Ümit Uçur ve İzzettin Esmer'in basketbol şovu, Guinness rekorları kıran bayrak adamları Emre Saraç ve Hüseyin Yalçın'ın gösterisi ve Hasan Özdemir'in hünerlerini sergileyeceği break dance ile devam edecek.

"Mahallemizi sporun merkezi yapacağız"
Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, sporu ve sporcuları teşvik etmeye devam edeceklerini belirterek, "Bu yıl 10 bin civarında sporseverin kayıt yaptırdığı yaz okullarında futbol, basketbol-top, voleybol, tenis, badminton, robotik kodlama, jimnastik, halk oyunları, satranç ve akıl oyunları, pilates 13 branşta deneyimli antrenörler tarafından zumba, fitness ve güreş dersleri verilmektedir.Bu derslerin çocuklarımızın yeteneklerini keşfetmesi açısından önemli olduğunu düşünüyorum.Öğrencilerimiz adına davet ediyorum. Bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan Yaz Spor Okulları Şenliği tüm sporseverlere... Siz sevgili Merkezefendi ve Denizlililer, çocuklarımızın eğleneceği bu şenlikte aramızda görmek istiyoruz. Merkezefendi'yi sporun merkezi yapmak.
Rekortmenler bu şenlikte bir araya gelecek
Rekortmenler bu şenlikte bir araya gelecek
Rekortmenler bu şenlikte bir araya gelecek

Detaylı bir şekilde, Rekortmenler bu şenlikte bir araya gelecek başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum