Rahmetullah Berişbek, Gençlerbirliği'ne veda etti

Rahmetullah Berişbek, Gençlerbirliği'ne veda etti, Spor Haberleri.

Rahmetullah Berişbek, Gençlerbirliği'ne veda etti
Editör: 15Haber
25 Mayıs 2022 - 02:10
Rahmetullah Berişbek, Gençlerbirliği'ne veda etti, Spor Haberleri. İşte o detaylar;

Rahmetullah, sosyal ağ hesabından yaptığı paylaşımla Gençlerbirliği'nden ayrılığını açıkladı.

Gençlerbirliği altyapısında yetişen 23 yaşındaki orta saha oyuncusu, "2013 senesinde kapısından içeri bir çocuk olarak girdiğim Gençlerbirliği'nden bölünme vakti. Desteklerini esirgemeyen ve bana abilik, ablalık yapan tesis çalışanlarına, üzerimde sayısız emeği olan hocalarıma, iyi günde, fena günde bizi defalarca destekleyen Gençlerbirliği taraftarına ve bu imkanları karşılayan büyük başkan rahmetli İlhan Cavcav'a teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Saha içinde ve dışında Gençlerbirliği'nin büyüklüğünü bile bile hareket ettiğinin altını çizen Rahmetullah, "Bu kutsal forma aşağıda unutamayacağım birçok an yaşadım. İlk maçımdaki heyecanımı son maçımda da yaşadım. Bu kulübe ilk adım attığım günden beri bu forma için tüm mücadelemi verdim. Gençlerbirliği'nin oyuncusu olarak olmasa bile taraftarı olarak tekrar tekrar destekçisi olacağım ve kalbimin her zaman bir köşesinde taşıyacağım." görüşlerine yer verdi.

Gençlerbirliği'nde daha önce de Arda Kızıldağ ve Ömürcan Gelişen kulüple yollarını ayırmıştı.

KAYNAK: AA Rahmetullah Berişbek, Gençlerbirliği'ne veda etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Rahmetullah Berişbek, Gençlerbirliği'ne veda etti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum