Psikolojik tedavi gören oğlunun mutfağa kilitlediği anne camdan feryat etti

Psikolojik tedavi gören oğlunun mutfağa kilitlediği anne camdan feryat etti, Olay, Şamlı Mahallesi 3004 sokakta yer alan Pembe Köşk Apartmanının 5.

Psikolojik tedavi gören oğlunun mutfağa kilitlediği anne camdan feryat etti
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 21:28
Psikolojik tedavi gören oğlunun mutfağa kilitlediği anne camdan feryat etti,

Olay, Şamlı Mahallesi 3004 sokakta yer alan Pembe Köşk Apartmanının 5. katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, anne ve babası öbür olduğu için psikolojik sorunlar yaşayan 16 yaşındaki Seyitcan T. annesinin kendisini babasının yanına göndereceğini söylemesi üstüne asap krizi geçirdi.

Psikolojik tedavi görebilen çocuk annesini mutfağa kilitledi. Ne yapacağını bilemeyen anne Leman T. (61) mutfağın camına çıkarak ağlayarak takviye çığlıkları attı.

Durumu fark eden semt sakinleri derhal 112 Acele Çağrı Merkezine haber verdi. İhbar üzerine durum yerine polis, itfaiye ve ambulans ekipleri sevk edildi.

Kısa sürede durum yerine gelen polis ekipleri 5. kattaki daireye çıkarak çocuğu kapıyı açması için ikna etmeye çalıştı. Polisin uzun süreli ikna çabası netice vermeyince devreye Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri girdi. Hidrolik kapı açma makinesi ile dairenin kapısını açan itfaiye ve polis ekipleri bu defa de çocuğun kapının arkasına geçerek kapıyı tutmasıyla karşılaştı.

 

Baba elinde kemerle eve girmek istedi

Güçlükle içeriye giren polis ekipleri çocuğu etkisiz ayla getirerek, anneyi mutfaktan çıkarttı. Bu sırada durum yerine gelen baba İsmail T. (66) elinde kemerle eve girmek istedi.

Polisin güçlükle ikna etmeye çalıştığı baba öbür yaşadığı eşiyle kavgaya tutuştu. Ardından daireden çıkarılan anne ve oğlu polis ve ambulans ekipleriyle çare görmeleri için Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisine kaldırıldı.

Eşi ve oğlunun evden çıkarılma sırasında İsmail T., elindeki bastonla basın mensuplarına saldırdı.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Yasin Can - Yavuz Akkan
 

Psikolojik tedavi gören oğlunun mutfağa kilitlediği anne camdan feryat etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum