Prens Harry dava açmakla tehdit etti: "Korumalarımızı verin"

Prens Harry dava açmakla tehdit etti: "Korumalarımızı verin", Sözcü Gazetesi'nin haberine kadar gazeteye konuşan kaynaklar Harry ’nin avukatının İçişleri Bakanlığı ’na bir mektup göndererek, “Eğer müvekkilim İngiltere ’deyken güvenlik ve koruma sağlanamazsa hukuki yoll.

Prens Harry dava açmakla tehdit etti: "Korumalarımızı verin"
Editör: 15Haber
17 Ocak 2022 - 01:55
Prens Harry dava açmakla tehdit etti: "Korumalarımızı verin",

Sözcü Gazetesi'nin haberine kadar gazeteye konuşan kaynaklar Harry ’nin avukatının İçişleri Bakanlığı ’na bir mektup göndererek, “Eğer müvekkilim İngiltere ’deyken güvenlik ve koruma sağlanamazsa hukuki yollara başvuracağız” açıklamasını yaptı.

Dava açılması durumunda ilk önce bir kraliyet kökenli bir birey hükümete karşı dava açmış olacak.

Kraliçe Elizabeth ’in bu konudan farkında olan olduğu belirtilirken, adı yüz kızartan suçlara karışan Prens Andrew ’un unvanlarının alınması dolayısıyla zor durumda olduğu da kayıtlara geçti.

öte yandan Harry ’nin polislerin ve korumaların masraflarını aidat mükelleflerine devirmek yerine cebinden vermeyi de teklif ettiği belirtildi.

Prens Harry dava açmakla tehdit etti: "Korumalarımızı verin", başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum