Pozitif olduğunu öğrenen tır sürücüsü kaza yaptı

Pozitif olduğunu öğrenen tır sürücüsü kaza yaptı, Olay, Samsun'un Terme ilçesinde meydana geldi.

Pozitif olduğunu öğrenen tır sürücüsü kaza yaptı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 14:48
Pozitif olduğunu öğrenen tır sürücüsü kaza yaptı,

Olay, Samsun'un Terme ilçesinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Samsun-Ordu karayolunda seyir halinde olan İhsan K. idaresindeki QQ–763–CQ plakalı tır, kırmızı ışıkta bekleyen kamyona ve yol kenarındaki oto galeride bulunan kamyonete çarptıktan sonradan bir eve çarparak durabildi. Çarpışmanın şiddetiyle hurdaya dönen çekicinin içerisinde sıkışan vasıta sürücüsü, itfaiye ve sağlık durumu ekiplerinin müdahalesi sonucu bulunduğu yerden çıkartıldı. Kazada ağır yaralanan araç sürücüsü 112 ivedi servis ekipleri tarafından Terme Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Şüphe üzerine verdiği korona virüs test sonucunun fazla olduğunu yolda haber bölge sürücü İhsan K.'nın, Samsun Gümrüğü'ne seyir ederken kaza geçirdiği öğrenildi.

Kamyona, kamyonete ve eve çarpan tırın kaza hemen ise bölgede vasıta ve yayalara ait olmaması da muhtemel felaketin önüne geçti.

İsmail Can Çam

Pozitif olduğunu öğrenen tır sürücüsü kaza yaptı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum