Polislere ateş açan uyuşturucu tacirleriyle film gibi kovalamaca

Polislere ateş açan uyuşturucu tacirleriyle film gibi kovalamaca, Gündem Haberleri.

Polislere ateş açan uyuşturucu tacirleriyle film gibi kovalamaca
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 12:44
Polislere ateş açan uyuşturucu tacirleriyle film gibi kovalamaca, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Uşak İl Güvenlik Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Çaba Şube Müdürlüğü ve Sivaslı İlçe Karakol Amirliği karşılıklı operasyonunda, İzmir'den geldiği saptama edilen bir otomobilde uyuşturucu ticareti yapan şahısların olduğu belirlendi.

Kesin Olmayan vasıta durdurulmak istendiği sırada, şüpheli şahıslar polis ekiplerine silah ile ateş açarak kaçmaya çalıştı. Polis ekipleri, kaçmaya çalışan şahısları kovalamaca sonucunda kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.

Araç içerisinde yapılan aramada, 840 adet sentetik ecza hap ve 1 adet silah bulundu. Gözaltındaki işlemlerinin arkasından adliyeye sevk edilen D.K., A.D., Ş.D. ve M.Ş., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

öte taraftan, şüpheli kişilerin ekiplerden kaçmak için ara sokaklarda yaptıkları sürat, başka otomobile çarpma ve hapları atma görüntüleri çevredeki kameralara yansıdı.

Köksal Kılınç
 

Polislere ateş açan uyuşturucu tacirleriyle film gibi kovalamaca, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Polislere ateş açan uyuşturucu tacirleriyle film gibi kovalamaca haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum