Polise kapıyı açmayan sürücü kontrol noktasından kaçtı , DENİZLİ haberleri

Son Dakika DENİZLİ haberleri: Denizli’de uygulama noktasına yaklaştığı sırada durdurulan sürücü, polisin kapıyı ısrarla açmaya çalışmasına rağmen gaza basarak kaçtı.

Polise kapıyı açmayan sürücü kontrol noktasından kaçtı
, DENİZLİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 09:42
Polise kapıyı açmayan sürücü kontrol noktasından kaçtı , DENİZLİ haberleri, DENİZLİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli’de uygulama noktasına yaklaştığı sırada durdurulan sürücü, polisin kapıyı ısrarla açmaya çalışmasına rağmen gaza basarak kaçtı.

Olay, Pamukkale ilçesine bağlı Atalar Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre; gece saatlerinde uygulama yapan ekipler, araçları kontrol ettiği sırada 03 BB 788 plakalı otomobili şüphe üzerine durdurdu. Uygulama noktasına 20 metre kala duran otomobilin sürücüsü, bir süre beklemeye geçti. Yanına giden trafik polisi, sürücüden kapıları açmasını istedi. Hiçbir şekilde tepki vermeyen sürücünün otomobilinin kapılarını açmaya çalışan polis, ne yapsa da başarılı olamadı.

Otomobil sürücüsü sonrasında gaza basarak önünde dubayla yol tek şeride düşse de kaçmayı başardı. Aracın peşine düşen ekipler herhangi bir ize rastlayamazken, kaçan sürücünün yakalanması için çalışma başlatıldı. Uygulama noktasından sürücünün kapıyı açmadığı ve gaze basarak uzaklaştığı anlar, aynı yöne seyir halinde olan başka bir aracın kamerasına yansıdı.
Polise kapıyı açmayan sürücü kontrol noktasından kaçtı
Polise kapıyı açmayan sürücü kontrol noktasından kaçtı
Polise kapıyı açmayan sürücü kontrol noktasından kaçtı

Detaylı bir şekilde, Polise kapıyı açmayan sürücü kontrol noktasından kaçtı , DENİZLİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. DENİZLİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum