Polis kılıktan kılığa giriyor, suçluları yakalıyor , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Kayseri’de Güven Timleri ekipleri, kılık değiştirerek yaptıkları çalışmalarla suçlulara göz açtırmıyor.

Polis kılıktan kılığa giriyor, suçluları yakalıyor
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
06 Ekim 2022 - 22:31
Polis kılıktan kılığa giriyor, suçluları yakalıyor , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kayseri’de Güven Timleri ekipleri, kılık değiştirerek yaptıkları çalışmalarla suçlulara göz açtırmıyor.

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Güven Timleri Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda, kurye kılığına giren polis Battalgazi Mahallesi’nde şüphelenmesi üzerine bir şahsı durdurularak üst araması yaptı. Şahsın yapılan aramasında üzerinden 60 santimetre uzunluğunda bıçak ve bir miktar uyuşturucu madde bulundu. Bulunan materyallere ekipler tarafından el konulurken, şahıs da işlemleri yapılmak üzere emniyete götürüldü.
Polis kılıktan kılığa giriyor, suçluları yakalıyor
Polis kılıktan kılığa giriyor, suçluları yakalıyor
Polis kılıktan kılığa giriyor, suçluları yakalıyor

Detaylı bir şekilde, Polis kılıktan kılığa giriyor, suçluları yakalıyor , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum