Polis arabasında cinsel ilişkiye girerken yakalandılar

Polis arabasında cinsel ilişkiye girerken yakalandılar, Güney Galler'de yer alan Barry kentinde skandal bir durum meydana geldi.

Polis arabasında cinsel ilişkiye girerken yakalandılar
Editör: 15Haber
25 Kasım 2021 - 17:21 - Güncelleme: 25 Kasım 2021 - 22:20
Polis arabasında cinsel ilişkiye girerken yakalandılar,

Güney Galler'de yer alan Barry kentinde skandal bir durum meydana geldi. Görevdeki polis memuru 57 yaşındaki Andrew Legg, Porthkerry Country Park'ında bir kadınla cinsel ilişkiye girerken basıldı. Durum hemen görevde olan polis memuru, hakkındaki suçlamaları kabul ederek, polislik görevinden istifa etti.

MESAJLARI ORTAYA ÇIKTI

Yürütülen soruşturma kapsamında Andrew Legg ile kadın arasındaki mesajlaşmalar da ortaya çıktı. Kadının "Üniformalı erkekleri seviyorum" şeklindeki mesajlarına cevap veren polis memuru, kadına çoğu kez özel fotoğraflarını yolladı. İkili, parkta buluşmadan önce de birbirlerine cinsel içerikli mesajlar yolladı.

Polis arabasında cinsel ilişkiye girerken yakalandılar

KADININ EVİNE DE GİTTİ

Andrew Legg'in kadınla yalnızca parkta ilişkiye girmediği ve üniformalı bir şekilde kadının evine gittiği de ortaya çıktı. Kadının, üniformalı erkeklerden hoşlanması sebebiyle polis memurunu çoğu kez evine çağırdığı ve ikilinin son çılgınlığının polis aracında cinsel ilişkiye girmek olduğu belirtildi. Lakin bu olay, polis memurunun meslek hayatının sonunu getirdi.

Polis arabasında cinsel ilişkiye girerken yakalandılar

EMNİYETTEN ÖZÜR METNİ GELDİ

 

Olayın arkasından şimdi soruşturma başlatan ve durumun ciddiyetini kabul eden Güney Galler Polis Merkezi de memurlarının karıştığı olan nedeniyle alan halkından özür diledi. emniyet, böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için uğraş gösterileceğini vurguladı.

 

Kadına şiddettin en büyük nedeni sizce nedir? #KadınaŞiddeteHayır

Polis arabasında cinsel ilişkiye girerken yakalandılar, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum