PKK üyesi İstanbul'da ormanda yakalandı

PKK üyesi İstanbul'da ormanda yakalandı, Gündem Haberleri.

PKK üyesi İstanbul'da ormanda yakalandı
Editör: 15Haber
29 Haziran 2022 - 13:15
PKK üyesi İstanbul'da ormanda yakalandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre olay, önceki gün Sultanbeyli ilçesi Turgut Reis Mahallesi ’ndeki bir ağaçlık alanda meydana geldi. Sultanbeyli ilçesinde yürütülen çalışmalarda Pazartesi günü saat 16.55 sıralarında laf konusu bölgedeki ormanlık bölge içerisinden meydana çıkan bir kişi, değişkenlik üstüne polis ekipleri kadar durduruldu.

ÜZERİNDEN BONZAİ ÇIKTI

Kimlik bilgileri tespit edilen Ö.S. (26) adlı şüphelinin yapılan üstteki aramasında, 1,14 gram bonzai türü uyuşturucu madde ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheli ile ilgili yapılan geniş çaplı sorgulamada, bölücü terör örgütü PKK üyesi olduğu ortaya çıktı. Hakkında “Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak” suçundan aranma kaydı olduğu ve 6 sene 3 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Ö.S., sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Örgüt üyesi hakkında “Göstermek İçin Uyuşturucu Madde Bulundurmak” suçundan adli işlem yapılırken, “Silahlı Terör Örgütüne Abone Olmak” suçundan dün adliyeye sevk edildi.

PKK üyesi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. öte yandan, kaçak hükümlünün, ormanda sabotaj eylemi için bulunup bulunmadığı da araştırılıyor. (İHA)

PKK üyesi İstanbul'da ormanda yakalandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. PKK üyesi İstanbul'da ormanda yakalandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum