Piyanonun duayeni ÇDSO sahnesinde , ADANA haberleri

Son Dakika ADANA haberleri: Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası (ÇDSO), yine unutulmayacak bir haftaya imza atmaya hazırlanıyor.

Piyanonun duayeni ÇDSO sahnesinde
, ADANA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 16:22
Piyanonun duayeni ÇDSO sahnesinde , ADANA haberleri, ADANA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Çukurova Devlet Senfoni Orkestrası (ÇDSO), yine unutulmayacak bir haftaya imza atmaya hazırlanıyor.
Bu haftaki konser, Avrupa ve ABD’de konserler düzenleyen, Guidhall Müzik ve Drama Okulu’nda şeflik profesörü olarak görev yapan, Londra Senfoni ve Kraliyet Flarmoni Orkestraları’nın düzenli konuk şefi olan Timothy Redmond tarafından gerçekleşecek.
Harika çocuk olarak müzik yaşamına başlayan, dünyanın önemli orkestraları ve şefleriyle çalışmalar yapan devlet sanatçısı piyanist Gülsin Onay, bu hafta ÇDSO sahnesinde yer alacak.
Programın ilk yarısında, S.Rachmaninoff’un 3 numaralı Piyano Konçertosu’nu Adanalı sanat tutkunları için yorumlayacak.
ÇDSO, programın ikinci yarısında A. Dvorak’ın 8 numaralı Senfoni’sini seslendirecek.
Konser, 27 Ocak 2023 Cuma akşamı saat: 20.00’da Adana Büyükşehir Belediyesi Konser Salonu’nda izlenebilecek.
Piyanonun duayeni ÇDSO sahnesinde

Detaylı bir şekilde, Piyanonun duayeni ÇDSO sahnesinde , ADANA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ADANA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum