Pirler Mahallesi'ne muhtarlık hizmet binası , KÜTAHYA haberleri

Son Dakika KÜTAHYA haberleri: Kütahya Belediyesi tarafından yapımına başlanan muhtarlık hizmet binası inşaatı son aşamaya gelindi.

Pirler Mahallesi'ne muhtarlık hizmet binası
, KÜTAHYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 12:29
Pirler Mahallesi’ne muhtarlık hizmet binası , KÜTAHYA haberleri, KÜTAHYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kütahya Belediyesi tarafından yapımına başlanan muhtarlık hizmet binası inşaatı son aşamaya gelindi.
Şehrin geleceği için altyapıdan üst yapıya kadar birçok alanda yatırımlarını sürdüren Kütahya Belediyesi, bir taraftan da mahallelerimizin ihtiyaçlarını birer birer yerine getiriyor. Bu çerçevede, yapımına başlanan Pirler Mahallesi muhtarlık hizmet binası inşaatında son aşamaya gelindi. Çalışmalarda kısa sürede önemli aşama kaydeden ekipler, mümkün olan en kısa sürede projeyi bitirmeyi hedefliyor.
Pirler Mahallesi’ne muhtarlık hizmet binası

Detaylı bir şekilde, Pirler Mahallesi’ne muhtarlık hizmet binası , KÜTAHYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KÜTAHYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum