Peskov ABD yapımı tankları hedef aldı: "Tıpkı diğerleri gibi yanacak" , MOSKOVA haberleri

Son Dakika MOSKOVA haberleri: Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Ukrayna’ya gönderilmesi planlanan ABD yapımı tanklara yönelik, "Bu tanklar tıpkı diğerleri gibi yanacak" dedi.

Peskov ABD yapımı tankları hedef aldı: "Tıpkı diğerleri gibi yanacak"
, MOSKOVA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 15:46
Peskov ABD yapımı tankları hedef aldı: "Tıpkı diğerleri gibi yanacak" , MOSKOVA haberleri, MOSKOVA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Ukrayna’ya gönderilmesi planlanan ABD yapımı tanklara yönelik, "Bu tanklar tıpkı diğerleri gibi yanacak" dedi.
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, ABD’nin Ukrayna’ya göndermesi beklenen ABD yapımı Abrams tanklarını hedef aldı. Peskov, "Birçok uzmanın bu fikrin saçma olduğunu düşündüğünden eminim. Bu, teknolojik nedenlerden dolayı başarısız olacak bir plan. Asıl mesele şu ki bunun Ukrayna ordusuna katabileceği potansiyel abartılıyor" ifadelerini kullandı. Söz konusu tankların Ukrayna’ya tedarik edilmesi durumunda Rus ordusunun hedefi olacağını vurgulayan Peskov, "Bu tanklar tıpkı diğerleri gibi yanacak. Ancak çok pahalılar ve bu Avrupalı vergi mükelleflerinin omuzlarına yeni bir yük getirecek” dedi.
Öte yandan ABD’nin Ukrayna’ya Abrams tipi muharebe tankı gönderme kararını önümüzdeki günlerde açıklaması bekleniyor.

Detaylı bir şekilde, Peskov ABD yapımı tankları hedef aldı: "Tıpkı diğerleri gibi yanacak" , MOSKOVA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MOSKOVA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum