Perşembe Sinemaları ile İzmit'te Neşeli Günler

İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Perşembe Sinemaları etkinliği, Mutlu Günler filmiyle perdelerini açtı.

Perşembe Sinemaları ile İzmit'te Neşeli Günler
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:59
Perşembe Sinemaları ile İzmit’te Neşeli Günler, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmit Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen Perşembe Sinemaları etkinliği, Mutlu Günler filmiyle perdelerini açtı.
Vatandaşların sosyalleşmesi ve hayatın stresinden uzaklaşması için farklı etkinlikler hayata geçiren İzmit Belediyesi, yaz akşamlarına renk katacak Perşembe sinemaları etkinliği düzenledi. Smile Cafe'nin açık hava sinema alanında gerçekleştirilen etkinlikte Yeşilçam'ın unutulmaz klasikleri Neşeli Günler gösterildi. Başrollerinde Münir Özkul ve Adile Naşit'in yer aldığı Neşeli Günler filmine İzmitliler yoğun ilgi gösterirken, Smile Cafe'ye gelen 7'den 70'e herkes filmi keyifle izledi. Keyifli bir akşamı geride bırakan İzmit sakinleri, etkinlik için İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e teşekkür etti. Neşeli Günler filmiyle perdelerini açan İzmit Unutulmaz Perşembe Sinemaları etkinliği 11, 18, 25 Ağustos ve 1 Eylül Perşembe günleri Smile Cafe'de devam edecek. İzmit sakinleri, anketle belirlenen filmleri açık havada izleme fırsatı bulacak.
Perşembe Sinemaları ile İzmit’te Neşeli Günler
Perşembe Sinemaları ile İzmit’te Neşeli Günler
Perşembe Sinemaları ile İzmit’te Neşeli Günler

Detaylı bir şekilde, Perşembe Sinemaları ile İzmit’te Neşeli Günler başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum