Pendik'te genç kıza sokak ortasında şiddet kamerada , İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Pendik’te bir şahıs, peşinden gelen genç kızı önce tekme ve tokatla darp etti ardından yerden aldığı taşları fırlatarak uzaklaştırmaya çalıştı. Genç kız ise kendisine saldıran kişinin peşinden gitmeye devam etti. Yaşanan o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Pendik'te genç kıza sokak ortasında şiddet kamerada
, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 10:57
Pendik’te genç kıza sokak ortasında şiddet kamerada , İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Pendik’te bir şahıs, peşinden gelen genç kızı önce tekme ve tokatla darp etti ardından yerden aldığı taşları fırlatarak uzaklaştırmaya çalıştı. Genç kız ise kendisine saldıran kişinin peşinden gitmeye devam etti. Yaşanan o anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, dün akşam saatlerinde Pendik’te meydana geldi. İddiaya göre bir genç, yolda peşinden gelen genç kızla önce tartıştı ardından sokak ortasında kızı darp etti. Genç kızın üzerine yürüyen şahıs tekme ve tokatla saldırdı. Aldığı darbelere rağmen genç kızın peşinden geldiğini gören şahıs, bu kez de yerden aldığı taşları fırlattı.
İkilinin o anları güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde şahsın, peşinden gelen genç kıza şiddet uyguladığı görülüyor.

Pendik’te genç kıza sokak ortasında şiddet kamerada
Pendik’te genç kıza sokak ortasında şiddet kamerada
Pendik’te genç kıza sokak ortasında şiddet kamerada
Pendik’te genç kıza sokak ortasında şiddet kamerada

Detaylı bir şekilde, Pendik’te genç kıza sokak ortasında şiddet kamerada , İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum