evde masajmasaj istanbul

Pendik'te 5 katlı binada korkutan yangın

Yangın, saat 13.00 sularında Kavakpınar Mahallesi Tandoğan Caddesi üstünde yer alan 5 katlı bir binanın mutfak bölümünde ki dairede meydana geldi.

Pendik'te 5 katlı binada korkutan yangın
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 15:08

Yangın, saat 13.00 sularında Kavakpınar Mahallesi Tandoğan Caddesi üstünde yer alan 5 katlı bir binanın mutfak bölümünde ki dairede meydana geldi. Yangını görebilen vatandaşlar durumu itfaiye ve polis ekiplerine bildirdi. Dairede bir kişinin kaldığı ihbarının alınması üstüne yangın yerine Pendik itfaiye grup amirliklerinden ekipler sevk edildi. İhbar üstüne yangın yerine gelen ekipler, dairede bulunan bir kadını alevlerin içinden alarak sağlık durumu ekiplerine teslim etti. Ekipler, yangına kısa sürede müdahale ederek çevrede bulunan binalara sirayet etmesini engelledi. Yangından çıkarılan kadının sıhhat durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yangının çıkış nedeni ise araştırılıyor.

“Yangını gördük itfaiyeyi çağırdık”

Olaya tanık olan Kemal Çiftçi, "Kiracı unutmuş bizde tam bilmiyoruz niçin olduğunu. Bütün data alamadık. Sadece yangını gördük itfaiyeyi çağırdık. Hemen söndürmeye geldiler. İçeride yalnızca amcamın kızı vardı, kendisi sağlıkçı. O da gece çalıştığı için uyuyordu. Dumanı ayrım edince, uykudan kalktı" dedi.

Enes Şamil Gönenç - Mustafa Ayabakan
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum