Pençe-Kilit Operasyonu şehidi Onur Doğan son yolculuğuna uğurlandı

Pençe-Kilit Operasyonu şehidi Onur Doğan son yolculuğuna uğurlandı, Gündem Haberleri.

Pençe-Kilit Operasyonu şehidi Onur Doğan son yolculuğuna uğurlandı
Editör: 15Haber
25 Mayıs 2022 - 20:35
Pençe-Kilit Operasyonu şehidi Onur Doğan son yolculuğuna uğurlandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde teröristlerle meydana çıkan çatışmada 24 yaşındaki Piyade Uzman Çavuş Onur Doğan şehit oldu. 4 senedir uzman çavuş olarak tahsis yapan Doğan, üç ay önce Dilara Erensayım ile nişanlanmıştı ve seneye düğün yapacaklardı. Üç çocuklu ailenin en ufak çocuğu olan Doğan için bugün köyü Berçinçatak'ta cenaze töreni düzenlendi.

Berçinçatak Merkez Camii'nde düzenlenen cenaze törenine şehidin annesi Şerife Doğan, babası Eyüp Doğan, iki abisi, nişanlısı Dilara Erensayım ve aile yakınlarının yanı sıra, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Ankara Valisi Vasip Şahin, AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanvekili Levent Gök, İYİ Parti Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici de katıldı. Piyade Bilirkişi Çavuş Iftihar Doğan ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının arkasında top arabasına bindirilerek son yolculuğa uğurlandı.

Mustafa Cenik - Yunus Özkan

Pençe-Kilit Operasyonu şehidi Onur Doğan son yolculuğuna uğurlandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Pençe-Kilit Operasyonu şehidi Onur Doğan son yolculuğuna uğurlandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum