Pegasus çalışanının serbest kalmasına başsavcılıktan itiraz

Pegasus çalışanının serbest kalmasına başsavcılıktan itiraz, Gündem Haberleri.

Pegasus çalışanının serbest kalmasına başsavcılıktan itiraz
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 14:49
Pegasus çalışanının serbest kalmasına başsavcılıktan itiraz, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İstanbul Pendik ’te, özel bir havayolu şirketi çalışanları hakkında, Kadir gecesi kişisel sosyal ağ hesaplarından yayınladıkları içkili paylaşım sebebiyle Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı göre “halkı kin ve düşmanlığa kışkırtma ya da aşağılama” suçlamasıyla soruşturma başlatılmıştı. Soruşturma dahilinde yeni bir gelişme yaşandı.

DÜN GÖZALTINA ALINIP ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Gözaltına alınan O.T., emniyetteki işlemlerinin gerisinde dün polis eşliğinde Kartal ’daki Anadolu Adliyesi ’ne getirildi. Savcılıktaki işlemleri tamamlanan O.T., tutuklama talebiyle Anadolu Sulh Canice Hakimliği ’ne sevk edildi.

KAÇMA ŞÜPHESİ GEREKÇESİYLE İTİRAZ EDİLDİ

Savcılığın tutuklama talebini reddeden hakimlik, O.T. ’nin adli denetim şartıyla özgür bırakılmasına karar verdi. Bugün de Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, ‘şüphelinin kaçma şüphesi bulunduğunu ’ gerekçe göstererek, özgürlük bırakılmasına itiraz etti.

Pegasus çalışanının serbest kalmasına başsavcılıktan itiraz, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum