Pazarspor'un başına Kemalettin Şentürk geçecek , RİZE haberleri

Son Dakika RİZE haberleri: TFF 2. Lig ekiplerinden Pazarspor’un Teknik Direktörünün istifasının ardından teknik direktörlük koltuğuna eski futbolcu olan Kemalettin Şentürk geçecek.

Pazarspor'un başına Kemalettin Şentürk geçecek
, RİZE haberleri
Editör: Derya Demir
26 Eylül 2022 - 18:19
Pazarspor’un başına Kemalettin Şentürk geçecek , RİZE haberleri, RİZE İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: TFF 2. Lig ekiplerinden Pazarspor’un Teknik Direktörünün istifasının ardından teknik direktörlük koltuğuna eski futbolcu olan Kemalettin Şentürk geçecek.
TFF 2. Lig Kırmızı Grup 6. hafta maçında Pazarspor, sahasında Kastamonuspor karşısında aldığı mağlubiyetin ardından Teknik Direktörlük yapan Mustafa Kalafatoğlu, "Benden bu kadar" diyerek istifa etmişti. İstifasının ardından boşalan Teknik direktörlük koltuğuna oynanacak olan kupa maçının ardından futbolculuktan emekli olan Kemalettin Şentürk geçecek.
Pazarspor’un başına Kemalettin Şentürk geçecek

Detaylı bir şekilde, Pazarspor’un başına Kemalettin Şentürk geçecek , RİZE haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. RİZE ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum