'Partimiz 6 Şubat tarihinden sonra her seçime girme yeterliliğine sahiptir'

'Partimiz 6 Şubat tarihinden sonra her seçime girme yeterliliğine sahiptir', Yüksek Tercih Kurulu ’nun yapılacak ilk seçimlerde seçime katılma yeterliliğine sahip olan parti sayısını 24 olarak belirlediği ve bu partiler arasında Memleket Partisi ’nin bulunmadığı haberleri üzeri.

'Partimiz 6 Şubat tarihinden sonra her seçime girme yeterliliğine sahiptir'
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 21:50
'Partimiz 6 Şubat tarihinden sonra her seçime girme yeterliliğine sahiptir',

Yüksek Tercih Kurulu ’nun yapılacak ilk seçimlerde seçime katılma yeterliliğine sahip olan parti sayısını 24 olarak belirlediği ve bu partiler arasında Memleket Partisi ’nin bulunmadığı haberleri üzerine Muharrem İnce yorumlama yaptı.

TARİH VERDİ

İnce, “YSK ’nın haber sitelerine yansıyan seçime girecek partiler listesinden sonradan çok sayıda mesaj aldım. Memleket Partimiz 6 Şubat 2022 tarihinden daha sonra yapılacak her seçime girme yeterliliğine sahiptir. Desteğiniz için teşekkür ederim” açıklamasında bulundu.

'Partimiz 6 Şubat tarihinden sonra her seçime girme yeterliliğine sahiptir', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum