Palamut drone düşürdü: O anlar kamerada

Palamut drone düşürdü: O anlar kamerada, Gündem Haberleri.

Palamut drone düşürdü: O anlar kamerada
Editör: 15Haber
22 Haziran 2022 - 11:21
Palamut drone düşürdü: O anlar kamerada, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Teknoloji gelişip ilerledikçe geleneksel yöntemlerde değişmeye devam ediyor, balık yetişmek için olta göstermek yerine drone kullanımı garip manzaraların oluşmasına neden oluyor. Antalya'da iş adamı sportif balıkçı Suat Yiğit ve drone pilotu Serhat Çığgın dron ile balık tutmaya karar verdi. İki arkadaş oltayı drone bağlantı kurmak yerine yalnızca misinayı dronun altına bağlayarak balık tutmaya çalıştı.

İki arkadaş, 4 gün her tarafında su yüzeyinde gözüken balıkları avlanmak için tekne ile gezdi. En sonunda gördükleri balığı dron ile sırtı çekerek (Trolling) yapma yöntemi ile tutmaya çalıştı. Fakat palamut dronu suyun altına çekmeye başladı. Bir zaman batarya gerekli gücü üretemediği için doruk kaybı yaşamış dron havada durduğu sırada iki arkadaş, tekne ile yanlarına gitmeye çalıştı. Oysa bu sefer palamut dronu aşağı içten çekti ve denize gömülmesine neden oldu. O anlar ise aksiyon kamerası göre saniye saniye kaydedildi

Ahmet Faruk Sarıkoç
 

Palamut drone düşürdü: O anlar kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Palamut drone düşürdü: O anlar kamerada haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum