Özcan Deniz ve Feyza Aktan 'ın velayet davasında tanıklar dinlendi

Özcan Deniz ve Feyza Aktan ’ın velayet davasında tanıklar dinlendi, Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in 2019 yılında boşandığı eşi Feyza Aktan'a 3 yaşındaki oğlu amacıyla açtığı yetke davasının dördüncü duruşması görüldü.

Özcan Deniz ve Feyza Aktan 'ın velayet davasında tanıklar dinlendi
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 12:24
Özcan Deniz ve Feyza Aktan ’ın velayet davasında tanıklar dinlendi,

Oyuncu ve şarkıcı Özcan Deniz'in 2019 yılında boşandığı eşi Feyza Aktan'a 3 yaşındaki oğlu amacıyla açtığı yetke davasının dördüncü duruşması görüldü. İstanbul 17. Sülale Mahkemesi'ndeki duruşmada Özcan Deniz, Feyza Aktan ve tarafların avukatları amade bulundu. Gizlilik kararı olan duruşmaya matbuat mensupları alınmadı. Özcan Deniz adliyeye ağabeyi Ercan Bahir ve kız kardeşi Sibel Çucu ile birlikte gelirken, Feyza Aktan ise annesi ile geldi.

Duruşmada Özcan Bahir'in kız kardeşi Sibel Çucu ile Feyza Aktan'ın annesinin de aralarında olduğu 3 tanığın dinlendiği öğrenildi.

Kestirmece 2 saat süren murafaa çıkışı, Feyza Aktan'ın avukatı, ‘'Dosya karara çıkmadı ihvan, 14 Aralık'a kaldı. 14 Aralık'ta karar celsesi olacak. Tanıkların dinlenmesi bitti, inşallah o ahit esaslı ve akıllıca ayrımsız değişmeyen çıkacak'' dedi. Duruşma çıkışı Özcan Bahir ise, ‘'Sadece ertelendi, sonuç çıkmadı'' diye niteleyerek benzeri izah yapmadı. Davanın önümüzdeki celse karara bağlanması bekleniyor.

Sema Çıpa - İrem Çipo
 

Özcan Deniz ve Feyza Aktan ’ın velayet davasında tanıklar dinlendi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum