Oyuncu Yonca Türkman kaldığı evin balkonundan düşerek hayatını kaybetti

Oyuncu Yonca Türkman kaldığı evin balkonundan düşerek hayatını kaybetti, Gündem Haberleri.

Oyuncu Yonca Türkman kaldığı evin balkonundan düşerek hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 19:06
Oyuncu Yonca Türkman kaldığı evin balkonundan düşerek hayatını kaybetti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Durum, dün sabah saatlerinde Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi'nde meydana geldi. Çevredeki vatandaşlar yerde durağan yatan kadını görmesi üzerine durumu polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. İhbar üstüne olay yerine gelen sağlık ekipleri yerde dingin halde yatan kişinin hayatını kaybettiğini saptama etti. Yapılan incelemelerin peşinde hayatını kaybeden kadının isminin 47 yaşında Yonca Türkman olduğu saptandı. Türkman'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Türkman'dan geriye çektiği görüntüler kaldı.

Hayatını kaybeden oyuncu Yonca Türkman'ın daha önce çoğu dizide rol aldığı öğrenildi. Polis, olayla ilgili çözümleme başlattı

Selim Bayraktar

Oyuncu Yonca Türkman kaldığı evin balkonundan düşerek hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Oyuncu Yonca Türkman kaldığı evin balkonundan düşerek hayatını kaybetti haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum