Otoyolda faciadan dönüldü: Tüp dolu kamyon devrildi

Otoyolda faciadan dönüldü: Tüp dolu kamyon devrildi, Durum bu sabahtan saat 08.00 sıralarında 59 NE 383 plakalı tüp yüklü kamyonla İstanbul yönünden Lüleburgaz istikametine içten seyir halinde olan kamyon, hemen şimdi bilinmez bir nedenle yoldan çıktı. İsmi öğrenilemeyen sür.

Otoyolda faciadan dönüldü: Tüp dolu kamyon devrildi
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 09:56
Otoyolda faciadan dönüldü: Tüp dolu kamyon devrildi,

Durum bu sabahtan saat 08.00 sıralarında 59 NE 383 plakalı tüp yüklü kamyonla İstanbul yönünden Lüleburgaz istikametine içten seyir halinde olan kamyon, hemen şimdi bilinmez bir nedenle yoldan çıktı.

İsmi öğrenilemeyen sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyon devrilerek durabildi. Kaza sonrası olay yerine itfaiye ekipleri sevk edilirken, olay uygun tüplerin patlama ihtimaline aleyhinde geniş emniyet önlemleri alındı.

Kazada tüplerin şans eseri patlamaması sonucu faciadan dönülmüş oldu. öte yandan hastaneye kaldırılan sürücünün sıhhat durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kazayla ilgili işlemlere başlandı.

Otoyolda faciadan dönüldü: Tüp dolu kamyon devrildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum